software, hardware, webdesign, servis, počítačové sítě

Oblast SW

Podrobná nabídka v oblasti SW služeb

Nabízíme komplexní softwarový servis pro firmy.

IS, ekonomický a účetní SW.

kancelářský SW (textové editory, tabulkové procesory)

internet (firwall, proxy, mail server, router …)

specializované programy (mapy,GPS).

Asseco Solution partner

Naše firma je autorizovaným partnerem společnosti Asseco Solutions a.s.

Základní informace

Ekonomický systém Helios Red je moderní modulární software pro zpracování komplexní podnikové agendy podnikatelů, malých a středních firem účtujících v účetnictví nebo daňové evidenci.

Zahrnuje oblasti finančního účetnictví, lidských zdrojů, skladového hospodářství, oběhu zboží a všech souvisejících a návazných agend. Je vhodný pro použití na 1 počítači (tzv. monoinstalace) nebo počítačové síti až o 20 stanicích. Díky použité architektuře file/server bezpečně funguje na sítích typu PTP i LAN. Je hardwarově nenáročný a ve většině případů nevyžaduje žádný upgrade technického vybavení. Jeho zavedení je velmi snadné a zvládne jej i sám uživatel. Unikátním je možnost spuštění aplikace bez instalace jako tzv. portable program.

Díky otevřenosti systému jej lze snadno rozšiřovat a modifikovat podle aktuálních potřeb podniku. Promyšlená ergonomie a intuitivnost ovládání poskytují uživatelský komfort a velmi rychlé zaškolení obsluhy. K dispozici je podrobná, srozumitelná a přehledná dokumentace v elektronické podobě kontextové nápovědy.  Bezpečnost operací na pořízených dokladech je zajištěna systémem automatického vytváření historie dokladů a bezpečnostních protokolů. Neoprávněnému úniku dat lze zabránit hierarchických systémem přístupových práv a hesel uživatelů. Zálohování a archivace veškerých dat je řešena centrálně, vč. automatické kontroly integrity.

Datové výstupy lze ze systému exportovat ve standardních formátech pro další případné zpracování např. v aplikacích MS Office, podporujeme i OpenOffice. Rovněž tiskové sestavy je možné uživatelsky modifikovat s použitím integrovaného editoru. Kromě vytváření papírových sestav lze přímo z aplikace odesílat zprávy i E-mailem.

Produkt je podporován širokou škálou služeb ať už ve fázi instalace nebo následného používání systému. Pořádána jsou školení obsluhy, uživatelé využívají telefonický hot- line i možnost osobních konzultací.

Cenově zvýhodněné balíčky

Cílem společnosti Asseco Solutions a.s. je umožnit firmám různé velikosti, právní subjektivity i předmětu činnosti využívat účetní a ekonomický software bez potřeby nákladného vývoje speciálního projektového řešení na míru nebo časově náročné implementace „velkého“ systému. Proto je tu Helios Red, moderní systém pro daňovou evidenci nebo účtování ve Windows. Díky jedinečné modulární koncepci produktových balíčků S až XXL s možností doplnění o další specializované moduly dostanete celé řešení přesně odpovídající vašim potřebám jako jeden otevřený softwarový produkt, ke kterému nepotřebujete žádné drahé servisní firmy. Instalace a obsluha je natolik jednoduchá a přehledně popsaná v dokumentaci, že si s ní hravě poradíte sami. Jen těžko budete hledat levnější a efektivnější řešení vašich potřeb v oblasti účetnictví a ekonomiky.

Konfekce, která padne

Z připravených modulových konfigurací – cenově zvýhodněných produktových balíčků – si snadno vyberete ten, který vám bude nejlépe vyhovovat. Nezaplatíte přitom ani korunu za něco, co ve skutečnosti nepotřebujete. Získáte řešení podle svých potřeb za cenu krabicového software. A v případě, že se po čase rozšíří vaše požadavky, jednoduše přikoupíte potřebný modul a systém vám zase padne jako dřív.

Je pohodlný

Přehledné prostředí, intuitivní účelné ovládání, systém nápověd a promyšlená ergonomie zpříjemní a zefektivní vaši práci.

Nenáročný na údržbu

Systém nevyžaduje žádnou průběžnou údržbu. Nástroje pro zálohování a automatickou kontrolu integrity dat vám zajistí bezpečný provoz. Legislativní a další změny se do systému promítají po instalaci update, který firma Asseco Solutions a.s. každoročně průběžně vydává, nebo v rámci průběžného bezplatného updatu.

Dobře se kombinuje s tím, co už máte

Jakákoliv data a sestavy lze jednoduše exportovat do souborů standardních formátů a využívat je dále např. v aplikací MS Office (MS Excel, MS Word apod.). Můžete tak snadno rozšiřovat možnosti systému a následně zhodnocovat data pro další účely. Otevřenost aplikace vám umožní její další rozšiřování o specializované nebo dokonce individuálně zakázkově vyvinuté moduly.

Je oblíbený a všude podporovaný

Asseco Solutions a.s. v případě potřeby zajišťuje prostřednictvím nejširší sítě technické podpory servisní služby na celém území České republiky. Rozsáhlé síťové instalace mohou být realizovány i formou implementovaného řešení. Pořádána jsou školení obsluhy systému, a to jak formou vypisovaných termínů s možností přihlášení pracovníka, tak i individuálního kurzu pro skupinu posluchačů ve speciálně smluveném termínu.

Užívejte systém Helios Red zcela ZDARMA

Nabízíme Vám START verzi systému Helios Red zcela ZDARMA, pokud Vaše firma nepřekročila obrat 200.000 Kč.

Jestliže je Váš obrat vyšší, vyberte si zde ze dvou možností podle vašich potřeb – buď některý z cenově zvýhodněných balíčků nebo si složte svůj vlastní systém na míru z nabídky jednotlivých modulů.

Helios

www.helios.eu

 

Helios – SILVER PARTNER
Helios – SILVER PARTNER
Authorised Education Reseller
Authorised Education Reseller
JTV CZ HP Partner Program 2013
JTV CZ HP Partner Program 2013
Acer Synergy Silver Partner
Acer Synergy Silver Partner
Singulis s.r.o.
Singulis s.r.o.