software, hardware, webdesign, servis, počítačové sítě

Oblast HW

PREMIO

Počítačové sestavy Premio se vyrábějí v Ostravě, ve výrobním závodě společnosti AT Compus s.r.o. Vývoj a výroba všech počítačů jsou certifikovány na systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001 a ISO 14001.

Všechny počítače prochází sofistikovaným systémem výroby, který zahrnuje několikanásobnou kontrolu funkčnosti každé z částí počítače.

Každý počítač Premio je ‚originál‘ – postavený, otestovaný a nakonfigurovaný přesně podle požadavků konkrétního zákazníka.

Můžete vybírat z široké palety voleb a kombinací. Všechna nabízená řešení prošla náročnými testy kompatibility, máte zaručenu 100% stabilitu a funkčnost pod zvoleným operačním systémem.

Zvláštní důraz klademe na tichost a chlazení celé sestavy. Vybíráme nejvhodnější prvky(zdroje, chladiče, ventilátory) s ohledem na dlouhodobý, bezporuchový provoz i v mírně ztížených podmínkách.

Pro vaši představu o kvalitě značky si, prosím, prohlédněte proces, kterým prochází při výrobě každý kus PC značky Premio. Pokud se přece jen s Vaším počítačem něco stane, máte možnost si vybrat mezi 140 servisními partnery s vyškolenými techniky.

www.premio-pocitace.cz

ACER

Společnost Acer, jež byla založena v roce 1976, patří celosvětově mezi pět předních značkových dodavatelů osobních počítačů. V roce 2000 společnost Acer oddělila své výrobní činnosti, aby mohla zaměřit své zdroje na vývoj technicky pokrokových, uživatelsky příjemných řešení. Rozhodnutí společnosti Acer podporovat prodej svých výrobkových řad pomocí specifických marketingových aktivit, jež nejlépe využívají distribučních kanálů, jí umožnilo dosáhnout na celém světě vynikajících výsledků.

Hewlett-Packard

Společnost Hewlett-Packard (HP) je předním světovým dodavatelem výrobků, technologií,
řešení a služeb pro jednotlivce i podniky. Široká nabídka společnosti zahrnuje
IT infrastrukturu, osobní počítače a přístupová zařízení, globální služby,
výrobky pro tisk a zobrazování.

Helios – SILVER PARTNER
Helios – SILVER PARTNER
Authorised Education Reseller
Authorised Education Reseller
JTV CZ HP Partner Program 2013
JTV CZ HP Partner Program 2013
Acer Synergy Silver Partner
Acer Synergy Silver Partner
Singulis s.r.o.
Singulis s.r.o.