software, hardware, webdesign, servis, počítačové sítě

Ostatní ekonomické systémy

INES

Integrovaný ekonomický systém INES, který je vyvíjen od roku 1993, je určen pro malé a střední podnikatelské subjekty. Díky svým variabilním vlastnostem, může být využíván i v rozpočtových a příspěvkových organizacích. Je to komplexní ekonomický systém, který jako jeden z mála řeší vedení ekonomických agend jak v systému podvojného, tak i jednoduchého účetnictví. Pokrývá svými možnostmi specifikace maloobchodního prodeje, dále je zaměřen na velkoobchody (vzhledem k propracovanému systému objednávek a mnoha možnostem v cenové politice), výrobní podniky (možnost kalkulací výrobků, nekonečný rozpad na suroviny), ale také i pro účetní firmy (export a import dat od zpracovávaných firem), auditory a daňové poradce, pro které a také s jejich spoluprací je komplet vyvíjen a udržován.

INES je napsán v českém programovacím jazyce PC FAND firmy ALIS s.r.o.. Jedná se DOSovskou aplikaci, která běží v prostřědí windows.

Program je složen z několika, navzájem spolupracujících, modulů. INES je dodáván jako variabilní systém v několika cenových úrovních, které jsou tvořeny poskytnutím práv podle výběru konečným uživatelem. Jednotlivé verze lze kombinovat. Velkou výhodou tohoto systému je jednoduchá údržba celého kompletu a snadný přechod u uživatelů s nižších na vyšší práva užívání celého systému.

www.inesys.cz

MONEY

Co je ekonomický systém Money S3

Money S3 S více než 36.000* instalacemi patří Money S3 mezi nejrozšířenější systémy pro malé a střední firmy v České republice a je vhodný i pro neziskové organizace. Nabízí všechny potřebné moduly – podvojné účetnictví i daňová evidence (jednoduché účetnictví), adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu
dalších doplňků, včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na bázi XML. Vyznačuje se především jednoduchou a snadnou obsluhou v prostředí Microsoft Windows.

Je určen právě Vaší společnosti

Systém využívá nejširší spektrum zákazníků. Naleznete mezi nimi firmy, které se zabývají nákupem a prodejem, výrobou nebo službami. Mezi našimi zákazníky jsou velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy a také drobní živnostníci a podnikatelé. V naši nabídce nechybí rovněž varianty Money S3 pro neziskové organizace a školy. Vše při velmi dobrém poměru cena/výkon, zajištěnou servisní sítí po celém území ČR a pravidelnou legislativní i funkční aktualizací.

Výhody systému

Money S3 zodpovědně nabízí jednoduchost a snadnost ovládání pro ekonomy, obchodníky i manažery. V přehledně uspořádané „Aktivní pracovní ploše“ máte přístupnou libovolnou funkci Money S3 na jedno klepnutí myši. Získáváte jednoduchou a účelnou práci s daty a jejich vyhledáváním, tříděním, zpracováním nebo tiskem.

K dispozici máte velké množství všech obvyklých i nadstandardních funkcí, které na každém kroku usnadňují Vaše podnikání. Vše s minimálními nároky na zaškolení a nasazení systému.

www.money.cz

 

Helios – SILVER PARTNER
Helios – SILVER PARTNER
Authorised Education Reseller
Authorised Education Reseller
JTV CZ HP Partner Program 2013
JTV CZ HP Partner Program 2013
Acer Synergy Silver Partner
Acer Synergy Silver Partner
Singulis s.r.o.
Singulis s.r.o.